*Epson P50

Printer InkJet Photo Epson P50, 5760dpi, 37ppm, photo12s, 6 cart. printer pecatar inkjet deskjet laser matricen multi function Macedonia Makedonija MK Skopje

Epson P50

Printer InkJet Photo Epson P50, 5760dpi, 37ppm, photo12s, 6 cart.printer pecatar inkjet deskjet laser matricen multi function Macedonia Makedonija MK Skopje

кон врвот на листата


Epson P50Epson P50

Printer InkJet Photo Epson P50, 5760dpi, 37ppm, photo12s, 6 cart, CD-Print

+ Inkjet Photo 5760dpi
+ Print 37ppm text
+ Print 12sek 10x15 photo
+ 6 Color Cartridge
+ CD-Print
  посети

Epson P50 е стандарден инкџет колор печатар (inkjet/deskjet color printer), доволен за извршување на разноразни потреби при домашна или канцелариска работа. Принтер кој печати во висока резолуција што резултира со прецизен и професионален одпечаток (printer, pecatar, inkjet, deskjet, laser, matricen, multi function). Epson P50 ќе ви овозможи да печатите текст, табели, графици, фотографии, канцелариски документи, договори, визит картички, домашни вежби, семинарски работи или интернет извадоци, флаери, како и за печатење на ПДФ книги итн (Macedonia Makedonija MK Skopje). Epson P50 со неговиот компактен габарит, како и естетскиот дизајн допринесуваат лесно да си го најде своето место на секоја маса. УСБ приклучокот кој се користи за поврзување е стандарден 1.1/2.0 компатибилен и со негова помош, секој компјутер може да ги испраќа ко Epson P50.

Доколку наведените информации и спецификација најдобро ја опишуваат вашата потреба, тогаш бидете сигурни дека токму Epson P50 е правиот избор! (printer pecatar inkjet deskjet laser matricen multi function)

ОписИнфо
Производител Epson
Модел Epson P50
Производ Број 0778
Стандардна цена во продавница 8,000 ден
Попуст за Интернет нарачка - 361 ден
Попуст за готовинско плаќање - 150 ден
Специјална цена за вас

7,489

Заштедувате вкупно 511 ден
   
Export discount price, VAT excluded is EUR:115,04
× На залиха:   За најмногу 3 денa...
× Испорака:   Стандардна испорака по избор...

Следниве опции се корисни додатоци кои можат да го надоградат или подобрат работењето на Epson P50 или негов избор на тип, боја или некоја друга опција. Цените по кои имате можност да ги набавите се пониски од стандардните и важат исклучиво првпат во комбинација со Epson P50. Доколку би сакале да одберете некој од додатоците или промените тип/опција/боја, кликнете во полето до вашиот избор и додадете ја опцијата на Epson P50 во вашата корпичка...


Printer Inkjet Epson supplies 15

СликаОписДоплатаИзбор
Без додатни опцииБез додатни опции1 ден
Магацин со боја(компатибилен)    ЦрнаМагацин со боја(компатибилен) Црна149 ден
Магацин со боја(компатибилен)   СинаМагацин со боја(компатибилен) Сина149 ден
Магацин со боја(компатибилен)  РозеваМагацин со боја(компатибилен) Розева149 ден
Магацин со боја(компатибилен) ЖолтаМагацин со боја(компатибилен) Жолта149 ден
Магацин со боја(компатибилен) Светло РозеваМагацин со боја(компатибилен) Светло Розева149 ден
Магацин со боја(компатибилен) Светло СинаМагацин со боја(компатибилен) Светло Сина149 ден
Уред CISS за магацини со бојаУред CISS за магацини со боја2,099 ден


Поврзани Производи


Лиценца Криејтив комонс


Agent: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)